אודות

אצלנו בנטע וולפה נותנים המון תשומת לב ואהבה כאשר מעצבים תכשיטים. נטע מעצבת תכשיטים פעמיים בשנה ומוציאה קולקציה עדכנית הנמכרת בכל העולם. אנו מעצבים טבעות אירוסין, טבעות נישואין, צמידים, שרשרות ועוד. טכניקות עבודות היד שלנו הן מהגבוהות ביותר: אנו מערבים סגנון מזרחי ואירופאי תוך שילובים מיוחדים של זהב, אבני חן ויהלומים.

אצלנו תוכלו לקבל תכשיטים מעוצבים באופן אישי. אם אתם מעוניינים לתקן, להתיך, להתייעץ או סתם להשוויץ בכל סוג של תכשיט שיש לכם מהבית, אתם מוזמנים להגיע עם קופסת התכשיטים שלכם אלינו ואנו ניתן להם את הטיפול הטוב ביותר. נטע וולפה הינה מומחית עיצוב תכשיטים בעלת ניסיון רב בתחום. הסטודיו של נטע וולפה ממוקם בשכונת כרם התימנים. אתם מוזמנים להגיע אלינו וליהנות מהאזור הכי אקזוטי בתל אביב.

נטע החלה דרכה בלימודי אומנות ועיצוב גרפי בויצו צרפת ולאחר מכן המשיכה לגרמניה לתקופה נוספת. לבסוף, חזרה לארץ, שם פגשה את ג"י קריסטל, בעל תואר בלימודי מאסטר בצורפות, אשר לימים הפך למורה של נטע. נטע סיימה את לימודי הצורפות באומנית בהצטיינות.

בשנת 1992 החלה נטע לעבוד באופן עצמאי כמעצבת תכשיטים. בתחילה היא עבדה עם רשתות מעצבי תכשיטים גדולות: החברה הממשלתית, ג.ר.א.ס ומגנוליה. לאחר מכן הפכה למעצבת הבית של חנויות רבות תחת שמה המקצועי בתל אביב ובפריפרייה. כאשר נעצר מסחר התכשיטים בתקופת האינתיפאדה, החלה נטע לייצא תכשיטים למדינות שונות בעולם כגון: ספרד, אוסטרליה, אנגליה וארה"ב.

כעבור שנה, הייצוא כבר היווה כ- 80% מהמכירות. בשנת 2008 הוקם הסטודיו לתכשיטים הראשון של נטע וולפה בכרם התימנים. לראשונה הוקמה חנות תכשיטים אשר פונה לקהל הפרטי. הסטודיו מציע מגוון תכשיטים מחומרי גלם שונים ואיכותיים כמו זהב צהוב, לבן ואדום, אבנים יקרות כמו יהלומים, אמרלד רובי ועוד. התכשיטים עשויים בעבודת יד, על מנת ליצור מהשילוב של חומרי גלם איכותיים ועבודת יד אישית ומיוחדת, תכשיטים איכותיים וייחודיים.

משהו אישי מנטע

את הידע הבסיסי שיש לי באומנות קיבלתי מאימי אשר הייתה מורה למלאכה ותפירה. חברותיה של אימי היו מגיעות אלינו ותופרות בגדים, תיקים ומוצרי נוי שונים לבית. כבר אז בגיל צעיר הייתי מצטרפת אליהן. מעשה ידיהן היווה למעשה כהתרחשות החברתית הקהילתית הטבעית והאהובה שלהן, הן השקיעו עמל רב בכך. אימי הייתה מעבירה שיעורי מלאכת יד בבית הספר ואת ההכנה לשיעורים היא הייתה עושה איתנו בבית. אני אפילו זוכרת אותה בוחרת בדים עבור שמלותיה ושמלותיה של סבתי כאשר מהשאריות שנשארו לה הייתה היא עושה כריות ובובות. בתחילה הסיומות של התפירה היו נעשות באופן ידני עד אשר נכנסה גם מכונת סריגה לחגיגה. למעשה, היינו יוצרות מהבדים והחוטים הצבעוניים סוג של תכשיטי בד.

היום אני מבינה את כמות הידע אשר נצבר בתוך תוכי מההתבוננות והעזרה שנתתי באותה העת. התכנון והשיח על תכשיטים תמיד מחמם את ליבי. צורפות הינו דבר טהור אשר בא עבורי בקלות ובטבעיות בגלל השורשים אשר גדלתי מהם.